ZÁZRAČNE rýchlo rastúci živý plot

To pravé, s WonderHedge® technológiou.
Dokázaná kvalita v 16 krajín!

Ľutujeme, jarná sezóna vypredaná!

8 ročná záruka na živý plot

S nami získate 8 ročnú záruku na zakúpený živý plot!

 

Vysádzanie živého plotu nie je krátkodobou záležitosťou. Živý plot sadíme väčšinou preto, aby nám slúžil dlhé roky. Preto je veľmi dôležité, aby ste vysadili rastlinu, ktorá je spoľahlivá a ktorá bude dlhé roky bezpečne plniť svoju úlohu.

Nami ponúkané rastlinky zázračného živého plotu sú pestované pri dodržaní prísnych technologických postupov. Sú chránené viacerými spôsobmi proti najčastejším chorobám, aby ste získali zdravé a odolné rastliny.

 

Nikto, doteraz v histórii si neodvážil poskytnúť 8 ročnú záruku na rastlinu. Táto záruka bude teraz Vaša.

 

Základné záručné podmienky (vyplývajúce zo zákona):

Spotrebiteľ je oprávnený stornovať objednávku bez poplatku, a to najneskôr v deň kontaktovania predávajúceho so spotrebiteľom, to znamená v deň, kedy sa overuje objednávka u spotrebiteľa. Objednávku je možné stornovať výlučne písomnou formou (faxom, e-mailom).

Spotrebiteľ je oprávnený bez uvedenia dôvodu odstúpiť od zmluvy do 10 pracovných dní odo dňa prevzatia tovaru. Odstúpenie od zmluvy musí byť uskutočnené písomnou formou, musí obsahovať všetky údaje slúžiace k identifikácii produktu, spotrebiteľa a predávajúceho a musí byť vo vyššie uvedenej lehote doručené spolu s produktom do sídla predávajúceho na náklady a zodpovednosť spotrebiteľa. Náklady na vrátenie produktu znáša spotrebiteľ.


Produkt nesmie byť poškodený, používaný, musí byť v pôvodnom obale a spolu s produktom musí spotrebiteľ odovzdať všetky dokumenty týkajúce sa predmetného produktu (návod na výsadbu, doklad o nadobudnutí a pod.), ktoré obdržal pri jeho kúpe. Spotrebiteľ súhlasí a berie na vedomie, že písomnou formou sa v tomto prípade rozumie listina o odstúpení od kúpnej zmluvy podpísaná spotrebiteľom.Produkt sa nevracia na dobierku. Takto zaslaný produkt sa neprijíma a vracia späť.

Pri dodržaní vyššie uvedených povinností spotrebiteľa, predávajúci prevezme tovar späť a podľa žiadosti spotrebiteľa mu tovar vymení, alebo mu vráti peniaze za obstaraný tovar.

 Predĺžená záruka na 8 rokov


Na všetky rastlinky objednané po 10. augusta 2011 Vám ponúkame rozšírenú záruku a to nasledovne:


Nakoľko Vy rastlinku kupujete na viac rokov pre dlhodobú spokojnosť je dôležité, aby ste mali istotu, že ste si kúpili správne.

Sme si istý, že predĺžená záruka Vám dá dostatočnú istotu, že zázračný živý plot je pre Vás tou správnou voľbou.


Predĺžená záruka funguje v praxi veľmi jednoducho:

  1. Vy nám donesiete (alebo pošlete) chorú (uhynutú) rastlinu
  2. My skontrolujeme Vaše údaje o objednávke v našom systéme
  3. Vaše rastlinky vymeníme na nové, životaschopné

Poštovné náklady v týchto prípadoch hradí spotrebiteľ.

 

 

V čom spočíva tajomstvo zázračného živého plotu? Spustite video!

 

 

 

Objednajte zázračný živý plot teraz so zľavou >>>

Lajkujte, zdielajtee

Zázračný živý plot pestujeme a skladujeme v ideálnych podmienkach. Možné termíny výsadby sú:

jan feb mar apr máj jún júl aug sep okt nov dec
     

Prehlásenie: Uvedené hodnoty rastu platia pri dodržaní technológie pestovania a pri dostatočnom množstve živín, vody a slnečného žiarenia. Pri krajne nekvalitnej pôde alebo u rastlín ktoré sú vysadené na nevyhovujúcom mieste (napríklad do tieňa) môže byť rast pomalší ako sú uvedené pestovateľské hodnoty.