ZÁZRAČNE rýchlo rastúci živý plot

To pravé, s WonderHedge® technológiou.
Dokázaná kvalita v 16 krajín!

Ľutujeme, jarná sezóna vypredaná!

Fotky nášho klienta pána Emila Hulmana

Dobrý deň.

Živý plot sme vysádzali v novembri 2012. Naši priatelia obdivujú ako sa našim rastlinkám darí. Tohto roku som sa ku strihaniu dostal až na začiatku prázdnin.

Prázdninové dažde boli ako živá voda. Na konci prázdnin som strihal opäť. Živému plotu pomohlo prihnojenie počas sucha v júni 2013 aj v júni 2014. Hnojivo som rozmiešal do krhly a cez od sucha popukanú zem sa dostala výživa hlboko ku koreňom.

Zavlažovanie cez v zemi uloženú od Vás kúpenú hadicu sa nám neosvedčilo. Kontroloval som či po celej dĺžke ide závlaha, išla ale veľmi skromne nakoľko hadica bola stlačená a nevytvorila v zemi dostatočný prietok vody. Obsluhovanie napájania hadice z bandasky bolo nepraktické. Osvedčilo sa zavlažovanie v roku 2013 plochou hadicou natiahnutou medzi rastlinkami v ktorej po cele dĺže sú drobné otvory z ktorých vychádzala voda rozprášená skoro na hmlu. Rastlinky príjmali vlahu cez korene aj listy.

V prílohe posielam foto ako sa živý plot vyvíjal.

Rastlinky boli vysadené do ťažkej pôdy v násype vytvoreného zo všetkých možných výkopov okolo domu a mal som obavy z toho, že rastlinky budú trpieť nedostatkom prívodu vzduchu ku koreňom.

Extra starostlivosť rastlinkám nevenujeme. Na jar 2013 aj 2014 sme rastlinky oslobodili od prerastenej trávy z trávnika vedľa ktorého plot rastrie, takže každá rastlinka mala hlboko ku koreńom skyprenú zem. Pozdravujem. Emil Hulman

Ďakujeme pekne.

A tu sú fotky:

Zázračný živý plot Emil Hulman

Zázračný živý plot Emil Hulman

Zázračný živý plot Emil Hulman

Zázračný živý plot Emil Hulman

Zázračný živý plot Emil Hulman

Zázračný živý plot Emil Hulman

Zázračný živý plot Emil Hulman

Lajkujte, zdielajtee

Facebook Comments Box

Zázračný živý plot pestujeme a skladujeme v ideálnych podmienkach. Možné termíny výsadby sú:

jan feb mar apr máj jún júl aug sep okt nov dec
     

Prehlásenie: Uvedené hodnoty rastu platia pri dodržaní technológie pestovania a pri dostatočnom množstve živín, vody a slnečného žiarenia. Pri krajne nekvalitnej pôde alebo u rastlín ktoré sú vysadené na nevyhovujúcom mieste (napríklad do tieňa) môže byť rast pomalší ako sú uvedené pestovateľské hodnoty.