ZÁZRAČNE rýchlo rastúci živý plot

To pravé, s WonderHedge® technológiou.
Dokázaná kvalita v 16 krajín!

Ľutujeme, jarná sezóna vypredaná!

Živý plot 07 augusta 2008

Denník živého plotu - 07 augusta 2008

Dlho som uvažoval nad tým, aký text napísať do terajšieho príspevku do blogu. Naposledy som sem písal 29. júna po prvom tvarovaní živého plotu, kedy som rastlinky skrátil na 50 cm z pôvodných 70-90.

Asi po mesiaci som Vám chcel ukázať ako rastlinky narástli po skrátení a tvarovaní, ale bohužiaľ (alebo skôr vďaka Bohu), môj nový projekt ma totálne vyčerpal a na živý plot som mal málo času. Práve preto Vám až teraz posielam tieto fotky, ktoré som spravil 5 a 7 augusta.

 

Už od 5. augusta som plánoval, že pre Vás spravím nové fotky. Moje plány zakaždým prekazilo buď počasie, alebo to, že prišiel som domov až neskoro večer. 7. augusta ma však privítal nasledovný obraz ....

Počas mojej neprítomnosti, manželka znovu ostrihala živý plot, čiže už máme za sebou aj druhé tvarovanie. Výška rastliniek 60 - 70 cm.

Jesenná výsadba 07. augusta 2008:

 

 

Jarná výsadba na ulici dňa. 07, augusta 2008

   

 

No a na záver sú tu obrázky skúšobnej jarnej výsadby. Tieto rastlinky sú menej polievané, boli "ukryté" za kukuricou, ktorú som konečne vyrezal.  Ako vidíte, rastlinky sú vyššie ako 160 cm, ale nakoľko neboli ošetrené a neboli skrátené, odzrkadlilo sa to na tom, že tieto rastlinky  sú veľmi riedke a ani nie sú také krásne ako ostatné. Na fotkách vidíte aj moju dcéru (pre porovnanie výšky) dcéra má 8 rokov, rastlinky 5 mesiacov. Fotky vznikli 05 a 07 augusta 2008, výsadba bola uskutočnená koncom marca 2008

 

 

 

 

 

 

Lajkujte, zdielajtee

Zázračný živý plot pestujeme a skladujeme v ideálnych podmienkach. Možné termíny výsadby sú:

jan feb mar apr máj jún júl aug sep okt nov dec
     

Prehlásenie: Uvedené hodnoty rastu platia pri dodržaní technológie pestovania a pri dostatočnom množstve živín, vody a slnečného žiarenia. Pri krajne nekvalitnej pôde alebo u rastlín ktoré sú vysadené na nevyhovujúcom mieste (napríklad do tieňa) môže byť rast pomalší ako sú uvedené pestovateľské hodnoty.