ZÁZRAČNE rýchlo rastúci živý plot

To pravé, s WonderHedge® technológiou.
Dokázaná kvalita v 16 krajín!

Ľutujeme, jarná sezóna vypredaná!

Denník živého plotu - 27. apríla 2008

Denník živého plotu - 27. apríla 2008

Už minulého týždňa som plánoval priložiť nový príspevok do denníka, ale bohu žiaľ nemal som na to čas.

Nakoľko som zasial aj trávu, moju záhradu pravidelne, každý deň polievam. Cez minulý víkend u nás boli aj výdatné dažde, vďaka čomu môj živý plot očividne ( zo dňa na deň) rastie. Najdlhšie výhonky už majú aj 10 centimetrov, a vďaka ostrihaniu výhonky rastú po celej dĺžke.

Pravda, niekoľko rastliniek z jesennej výsadby, ešte žiadne výhonky nevypustili, ale podľa dodávateľa to ešte neznamená že sa neujali, a naozaj, keď som trošku poškrabal kôru, rastlinka bola zelená. Takže ešte počkám chvíľu.

 


Zase mi pomáhala dcérka.

Tu vidíte živý plot z jesennej výsadby. Všimnite si že výhonky rastú od zeme.

Tieto už sú rastlinky z jarnej výsadby bez pletiva SoviTex. Tieto rastlinky menej polievam, a aj pôda je horšia ako pri jesennej výsadby. Napriek tomu rastlinky pekne rastú.

Dlho som uvažoval, či fotky z ulice /jarná výsadba živého plotu / vôbec ukážem. Aj tu som totiž zasial trávu, ale ako vidíte burina rastie oveľa rýchlejšie. Ale myslím si, že rastlinky stoja za to, by ste ich videli. Najväčšiu radosť mi spraví, keď z okna vidím, ako sa ľudia zastavujú a pozerajú sa na to "čudo."

 

 

No a ešte pohľad na moju záhradu, trávnik má 2 týždne a krásne rastie.

 

 
     

 

 

 

Lajkujte, zdielajtee

Zázračný živý plot pestujeme a skladujeme v ideálnych podmienkach. Možné termíny výsadby sú:

jan feb mar apr máj jún júl aug sep okt nov dec
     

Prehlásenie: Uvedené hodnoty rastu platia pri dodržaní technológie pestovania a pri dostatočnom množstve živín, vody a slnečného žiarenia. Pri krajne nekvalitnej pôde alebo u rastlín ktoré sú vysadené na nevyhovujúcom mieste (napríklad do tieňa) môže byť rast pomalší ako sú uvedené pestovateľské hodnoty.