ZÁZRAČNE rýchlo rastúci živý plot

To pravé, s WonderHedge® technológiou.
Dokázaná kvalita v 16 krajín!

Ľutujeme, jarná sezóna vypredaná!

Denník živého plotu - 11. mája 2008

Denník živého plotu - 11. mája 2008

 

No, a je to tu. ďalšie 2 týždne za nami, teda posielam aktuálny stav mojich rastlín.

Ak máte sa s čím pochváliť, posielajte aj Vy vaše fotografie, uverejníme ich!

Prvé fotky sú z jarnej výsadby na ulici. Bohu žiaľ sú v škaredom prostredí, zatiaľ som nemal odvahu pokosiť trávu. (teraz bude 1 mesiac že som zasial semienka). V sobotu som postriekal trávnik proti burinám (s prípravkom BOFIX), takže cez tento víkend už prvý krát pokosím. Dúfam, že potom môj živý plot ukáže svoju krajšiu tvár. Všimnite si ako krásne sa rastlinky rozvetvujú už od zeme. Niektoré síce sú akosi zaostalé, ale dúfam, že časom dobehnú tých najväčších.No, a tu sú obrázky z jesennej výsadby. Najkrajšie rastlinky už majú výhonky s dĺžkou 20 cm, ale tu sú aj tie, o ktorých som si myslel, že neprežili.

Na moje počudovanie, s omeškaním viac ako 1-ho mesiaca rastlinky, o ktorých som si myslel, že sú bezpodmienečne vyschnuté, pustili púčiky!!!

ČIŽE DOBRÁ RADA PRE VÁS: ak máte rastlinky z jesennej výsadby ktoré sa "neujali", nezúfajte, ale pravidelne polievajte! Platí to hlavne v oblastiach kde je počasie chladnejšie ako u nás na juhu.

Všimnite si obrázok vľavo, živý plot len teraz pustil prvé púčiky.

No, a tu je experimentálna výsadba jarných rastliniek. Očividne im nevadí, že sú polievané menej a nakoľko vo svojej blízkosti nemajú ani trávnik ani iné rušivé zelené prostredie, viete ich pozrieť v celej svojej kráse.

Na záver ešte pár fotiek o záhrade a o novozaloženom trávniku.

 

 

 

Lajkujte, zdielajtee

Zázračný živý plot pestujeme a skladujeme v ideálnych podmienkach. Možné termíny výsadby sú:

jan feb mar apr máj jún júl aug sep okt nov dec
     

Prehlásenie: Uvedené hodnoty rastu platia pri dodržaní technológie pestovania a pri dostatočnom množstve živín, vody a slnečného žiarenia. Pri krajne nekvalitnej pôde alebo u rastlín ktoré sú vysadené na nevyhovujúcom mieste (napríklad do tieňa) môže byť rast pomalší ako sú uvedené pestovateľské hodnoty.