ZÁZRAČNE rýchlo rastúci živý plot

To pravé, s WonderHedge® technológiou.
Dokázaná kvalita v 16 krajín!

Ľutujeme, jarná sezóna vypredaná!

Živý plot 2007- jeseň

Denník živého plotu - jesenná výsadba 2007

 

Živý plot som mal doručený v novembri 2007, a ihneď som ich vložil do vody podľa návodu. Potom som čakal na lepšie počasie, ale tá neprišla. Asi po týždni som sa rozhodol, že rastlinky vysadím, stane čo sa stane. Bola zima, cca. 5-6 °C, a po krátkej dobe znovu začalo pršať. To všetko pôsobilo aj na moju náladu a hlavne prácu, a onedlho pršalo tak husto, že som sa bál vytiahnuť foťák. Preto o "narodení" živého plotu v záhrade mám len veľmi málo fotiek.

 

Po doručení živého plotu na podzim 2007 som ihned dal rostlinky do vody. Na obrazech vydíte presne 100 Kusov rastliniek.Asi týždeň som čakal na lepšie počasie ale nepomohlo. s výsadbou som začal v zimnom počasí, a nemal som do toho moc chuti. Onedlho začalo znovu pršať, a tak som prestal aj s fotením.
Bohu žial viac fotiek z jesennej výsadby ani nemám, ale rastlinky vyzerali podobne ako po jarnej výsadbe. Začiatkom marca 2008 som rastlinky za pomoci mojich dcer ostrihal na požadovanych 10 až 15 cm nad zemou
  Po dokladnej ostrihani živého plotu moja mladšia dcera ich "poriadne" poliala.

 

 

 

Lajkujte, zdielajtee

Zázračný živý plot pestujeme a skladujeme v ideálnych podmienkach. Možné termíny výsadby sú:

jan feb mar apr máj jún júl aug sep okt nov dec
     

Prehlásenie: Uvedené hodnoty rastu platia pri dodržaní technológie pestovania a pri dostatočnom množstve živín, vody a slnečného žiarenia. Pri krajne nekvalitnej pôde alebo u rastlín ktoré sú vysadené na nevyhovujúcom mieste (napríklad do tieňa) môže byť rast pomalší ako sú uvedené pestovateľské hodnoty.