ZÁZRAČNE rýchlo rastúci živý plot

To pravé, s WonderHedge® technológiou.
Dokázaná kvalita v 16 krajín!

Ľutujeme, jarná sezóna vypredaná!

Živý plot - môj denník - blog živého plotu

Denník živého plotu

Ako webmaster tejto webstránky a čerstvý majiteľ nového domu, samozrejme aj pre mňa je dôležité moje okolie. Z toho dôvodu som pre Vás pripravil denník živého plotu, kde Vás budem pravidelne informovať o tom, ako sa vyvýja moja výsadba toho zázračného živého plotu.

Musím sa priznať, že záhradnícke vlohy som od nikoho nezdedil, teda môj prístup je skôr amatérsky ako profesionálny. V každom prípade, ak môj živý plot bude krásny, to Vaše musí byť ešte krajšie.

Živý plot som vysadil na jeseň 2007 v novembri do záhrady, do černozeme. Celý deň pršalo, takže mi ospravedlňte kvalitu a malé množstvo fotiek.

Na ulicu do záhradky som sadil živý plot v roku 2008 koncom marca, tiež po výdatných daždiach. Pôda na ulici je veľmi škaredá - však uvidíte z obrázkov, som veľmi zvedavý čo to spraví s mojim plotom.

Denník bude rozdelený na 2 hlavné časti a to na živý plot jesennej výsadby a na živý plot jarnej výsadby.

 

Jesenná výsadba
2007

 

Živý plot

 

 

 

Môj denník

Výsadba na jar
2008

 

 

 

Lajkujte, zdielajtee

Zázračný živý plot pestujeme a skladujeme v ideálnych podmienkach. Možné termíny výsadby sú:

jan feb mar apr máj jún júl aug sep okt nov dec
     

Prehlásenie: Uvedené hodnoty rastu platia pri dodržaní technológie pestovania a pri dostatočnom množstve živín, vody a slnečného žiarenia. Pri krajne nekvalitnej pôde alebo u rastlín ktoré sú vysadené na nevyhovujúcom mieste (napríklad do tieňa) môže byť rast pomalší ako sú uvedené pestovateľské hodnoty.